
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | C-klasse 220CDI 125kW Automaat Ambition Luchtvering |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 125 kW |
| moottorin koko: | 2143 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 8 |
| määräajoin hyväksytty: | 18-10-2026 |
| matkamittarin lukema: | 299.366 KM |
| : | € 9.350 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.470 kg |
| vahingot: | gebruikssporen parkeerschade Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
