| eigene identifikations: | V1202608932 |
| marke: | BMW |
| Modell: | 4-serie 4 serie Gran Coupe (F36) Liftback 435i 3.0 24V (N55-B30A) [225kW] (03=
-2014/02-2016) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 225 kW |
| hubraum: | 2979 cm3 |
| Erstzulassung: | 2014 / 7 |
| kilometerstand: | 183.357 km |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | WBA4B1C51FD95**** |
| motornumer: | N55-B30A |
| getriebenummer: | GA8HP45Z |
| farbe: | zwart |
| karosserie: | limousine |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 1.635 kg |
optionen
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
airco
e=
lektrische spiegels inklapbaar
abs remsysteem
cruise control
climatron=
ic
5 gaats
18 inch
pdc
elek ramen v
elek ramen v/a
regensensor