Tweedehands motoren Ducati 848

Tweedehands motor Ducati 848 21.071 km! 2008/6

Ducati 848

21.071 km!

€ 6.575
1ste toelating: 20082008
brandstof: benzinebenzine
tellerstand: 21.07021.070

Ducati Tweedehands motoren

Op het platform van Schadeautos.nl vindt u altijd verschillende Ducati Tweedehands motoren. Een Ducati Tweedehands motor stelt u in staat om een Ducati te kopen voor een lage prijs. Na een opknapproject of het vervangen van onderdelen kunt u de auto laten herkeuren, zodat deze weer de weg op kan.

  • Ruime voorraad Ducati Tweedehands motoren
  • Aantrekkelijke prijzen
  • Dagelijks nieuwe aanvoer
  • Via VbV-erkende schadeautodealers

Schadeautodealers

Onze schadeautodealers zijn aangesloten bij de Vereniging Schadevoertuighandel (VSV) en de stichting VbV (Verzekeringsbureau Voertuigcriminaliteit) kopen hun schadevoertuigen rechtstreeks bij verzekeraars in. Een Ducati schadeauto koopt u hierdoor altijd verantwoord en veilig. Bij de verschillende Ducati schadeauto’s vindt u altijd een reeks duidelijke afbeeldingen op de pagina. Hierdoor beoordeelt u snel en adequaat de status van de betreffende Ducati. Voor een nadere inspectie of voor het kopen van het gewenste exemplaar neemt u contact op met de schadeautodealer via de contactgegevens op de pagina.

Ducati demontage auto’s en gebruikte Ducati onderdelen

Een Tweedehands motor dient uiteraard ook hersteld te worden, alvorens deze weer de openbare weg op mag. Om deze reden vindt u op Schadeautos.nl ook een gigantisch aanbod aan Ducati demontage auto’s en gebruikte Ducati onderdelen. Wij bieden de totaaloplossing voor het rijklaar maken van uw Ducati Tweedehands motor.

Contact

Heeft u vragen over een Ducati occasion? Neem dan contact op met de verkoper. Op de pagina van de auto waar u interesse in heeft vindt u ook de contactgegevens van de dealer. Bent u een verkoper of heeft u vragen over ons platform? Kijk dan even op de pagina met veelgestelde vragen of stel uw vraag via contact@schadeautos.nl. Wij helpen u graag!

Ik wil assortiment aanbieden

Laatst bekeken

Tweedehands motor Renault Captur  2016/7

Renault Captur

1ste toelating: 20162016
brandstof: benzinebenzine
Tweedehands motor Renault Clio  2018/1

Renault Clio

1ste toelating: 20182018
brandstof: benzinebenzine
Tweedehands motor Renault 5 E-tech 2024/2

Renault 5

E-tech

1ste toelating: 20242024
brandstof: elektrischelektrisch
Tweedehands motor Renault Master  2017/5

Renault Master

1ste toelating: 20172017
brandstof: dieseldiesel
Tweedehands motor Renault Master  2006/2

Renault Master

1ste toelating: 20062006
brandstof: dieseldiesel
Tweedehands motor BMW M3 e46 2003/1

BMW M3

e46

1ste toelating: 20032003